Autotrakční lehátko

 
V nabídceSportovní lehátka

Osobní odběr

  • Autotrakční lehátko MEDIC (AL200, AL080) lze osobně odebrat a vyzkoušet na našich adresách. Je nezbytné předem telefonicky domluvit termín odebrání (možné i v sobotu a v neděli). AL MEDIC je rozkládací konstrukce a lze ho snadno složit na zadní sedadlo osobního automobilu.

Zaslání na dobírku

  • AL MEDIC posíláme poštou formou „Balík do ruky“ (dříve obchodní balík) - na poprvé je AL MEDIC dovezeno na adresu odběratele, při nezastižení adresáta je zásilka uložena na příslušné poště, kde je ji možné osobně odebrat.
  • Při objednávkách ze zahraničí je cena poštovného určena podle aktuálního ceníku České pošty.
  • Byla-li smlouva (objednávka) uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. Při odstoupení od smlouvy zašlete zboží zpět na adresu provozovny (Fa DOLEJŠÍ, Dolní Libchavy 205, 561 16 Libchavy). Poštovné při vrácení zboží platí kupující. Pokud bude zboží, které budete vracet v rámci této záruky, zabaleno v jiném obalu, ponese známky opotřebení nebo bude poškozené či nekompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) má prodávající právo požadovat kompenzaci.

Produkty

Produkty
Produkt Barva Množství Cena řádku Smazat
Celková cena

Přidat položku

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

Doručovací údaje

Doručovací údaje

Fakturační údaje

Vyplňte pouze pokud se liší fakturační a doručovací údaje.

Fakturační údajeChange language

cze eng